Son dakika haber oku, Haber oku!

Yıllar ona acımamış! İşte İbo Show’a katılan Kader’in son hali

0 3

Yıllar sonra ekranlara geri dönen sanatçı İbrahim Tatlıses, yılbaşında şarkılarla izleyenlere müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor. Her hafta farklı konuklarla birlikte programında izleyenlerini eğlendiren İbo Show’a bu hafta da bomba konuklar geldi. O isimlerden biri de şarkıcı Kader.

DEĞİŞİMİ DİKKAT ÇEKTİ

“Adamım” “Ama Ben” şarkılarıyla bir döneme damga vuran Kader, sevilen şarkılarını yeniden seslendirdi. Yıllardır ekranlarda görünmeyen Kader’in yıllar içindeki değişimi ise dikkat çekti.

ŞARKICI KADER KİMDİR?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen şarkıcının tam adı Kader Çetintürk’tür. 13 yaşından itibaren düğün salonlarında şarkı söyleyen Kader, 14 yaşında “Ona Buna Bakma – Takıl Bana” adlı bir albüm çıkardı. Kısa sürede ülke genelinde o zaman ki şartlara göre yüksek satan albüm sonrası dikkatleri çekti.

Ancak çıkışını Adamım şarkısı ve klibiyle yakaladı. İbrahim Tatlıses’in destek verdiği çocuk şarkıcılardan biri oldu. Son yıllarda ise gözlerden uzak bir yaşam süren şarkıcı Kader, bir dönem Hasan Heybetli’nin “Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak” suçundan yargılandığı davaya ismi karışmış olan ve uzun süre cezaevinde kalmıştı. Şarkıcı bu durumu “Yanlış anlaşıldım” diyerek özetlemişti.

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.