VİDEO: İzmir Dominos şubesinde “temassız çekim” kavgası: “Allah Allah… ALLAH ALLAH…” (Bülent Ersoy şarkısı değil)

İzmir Dominos şubesine iki çocuğuyla birlikte giden vatandaş, Dominos çalışanlarıyla kavgaya tutuştu. O anları cep telefonu kamerasıyla çeken vatanda, “hadi bir daha gelmesene de” demesinin üzerine Dominos çalışanı hiç acımadan, “gelme, gelme; yürü git” diyor. Müşteri memnuniyetinin yok sayıldığı işletmenin asıl zararı, işletme sahibinden çok Dominos’un marka değerine olacak.

“TEMASSIZ ÇEKİM YAYGINLAŞTI…”

İddiaya göre iki çocuğuyla birlikte İzmir’deki Dominos şubesine gidip alışveriş yapan bir vatandaş, ödemeyi koronavirüsten ötürü kendi eliyle temassız yapmak isteyince şube çalışanlarıyla sözlü kavgaya girişti. Çocukların yanında sinirlerine hakim olamayan baba ve çalışan arasında geçen kavga, mağdurun sosyal medya hesabından paylaşmasıyla gündeme oturdu! Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında bir dizi önlem alınmıştı. Bu sürede internet üzerinden satış yapan firmalar “paraya para” demezken, kağıt para alışkanlığını minimuma indiren vatandaş, ödemelerini kartlarıyla yapıyor. İşte, bugün İzmir’de yaşanan bu olay, artık kartında karşı tarafa teslim edilmediğini, müşterinin kendi eliyle temassız çekim yapmak istediğinin canlı kanıtı. Olayın videosu;

One thought on “VİDEO: İzmir Dominos şubesinde “temassız çekim” kavgası: “Allah Allah… ALLAH ALLAH…” (Bülent Ersoy şarkısı değil)

  • 25 Mayıs 2020 tarihinde, saat 15:56
    Permalink

    Contact me on my email handle  at (pacyt83@gmail.com)

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: