Sözleşmeli personel alımı için sınav yerleri belli oldu… ASDEP tarihleri açıklandı…

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının kurumsal internet adresi üzerinden ASDEP (Sözleşmeli Aile Sosyal Destek Personeli) Alımı Sözlü Sınavı tarihleri yayınlandı.

Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın kurumsal internet adresi üzerinden sözleşmeli personel alımı için düzenlenecek sözlü sınav tarihleri belirlendi. Buna göre sözlü sınavların 15 Haziran-14 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılması planlıyor. 

Sözleşmeli personel alımı için sözlü sınava katılacak adaylar, sınav bilgilerini bakanlığa bağlı “Personel Genel Müdürlüğü” sitesinden öğrenebilirler.

Son olarak sınava katılacak adayların, sınav başvuru formu ve beyan formunu sözlü sınava geldiklerinde teslim etmeleri gerekiyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan yapılan açıklama şu şekilde; 

ASDEP Alımı Sözlü Sınavına Katılacak Adaylara İlişkin Duyuru-2

06 Mart 2020 Cuma günü Bakanlığımızca duyurusu yapılarak 16 Mart 2020 tarihinde başlaması planlanan ve Yeni Tip Koronavirüse karşı tedbir almak amacıyla ertelenen Sözleşmeli Aile Sosyal Destek Personeli (ASDEP) Alımı Sözlü Sınavı 15 Haziran 2020 – 14 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adayların, sözlü sınav giriş bilgileri sayfasında belirtilen tarih ve saatte geçerli kimlikleri ile belirtilen adreste hazır bulunması gerekir.

Sözlü Sınav Giriş Bilgileri için tıklayınız…

Adaylar eksiksiz bir şekilde doldurularak çıktısı alınan ve imzalanan sınav başvuru formu ve beyan formunu sözlü sınava geldiklerinde teslim edeceklerdir. Beyan formu için tıklayınız…

İlgililere duyurulur.”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: