Son dakika haber oku, Haber oku!

Son Nefesime Kadar uyarlama mı? Son Nefesime Kadar hangi diziden uyarlamadır, hangi kitaptan uyarlama?

0 17

Son Nefesime Kadar, Pastel Film imzalı, ilk bölümü 23 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Hatice Meryem’in yazdığı, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın paylaştığı, Happy Valley dizisinden uyarlanan dram ve polisiye türündeki Türk televizyon dizisi. Son Nefesime Kadar uyarlama mı? Son Nefesime Kadar hangi kitaptan uyarlamadır?

SON NEFESİME KADAR NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Son Nefesime Kadar her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor.

SON NEFESİME KADAR UYARLAMA MI?

Son Nefesime Kadar dizisi, Happy Valley dizisinden uyarlamadır.

SON NEFESİME KADAR KONUSU NEDİR?

Yıllar önce kızını büyük bir felaket sonrası kaybetmiş acılı bir annedir Mihri. Bu kayıp sonrası aldığı radikal bir karar yüzünden ailesi dağılmış, oğlu ve kocası tarafından terk edilmiş, tek başına kalmıştır. Ancak Mihri yılmamış, kızından geriye kalan tek hatıra olan torununa sımsıkı sarılmış, hayatın ona getirdikleriyle barışık, küçük sade bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ta ki kızının ölümünün müsebbibi ve bir suç makinası olan Ejder’in hapisten çıktığını duyana kadar.

Mihri, Ejder’in serbest kaldığını duyduğu an adeta çılgına döner. Artık tek düşüncesi onu yakalamak, adaleti tesis etmek ve kendi kızının başına gelen felaketin bir başka masumun daha başına gelmesine mani olmaktır. Mihri sezgilerine güvenir ve onun peşine düşer.

Mihri sezgilerinde haklıdır. Ejder gerçekten de hapisten çıkar çıkmaz korkunç bir suça bulaşır. Mihri onu engellemek, onu durdurmak için mesleğini, hatta canını ortaya koyar.

Ancak Ejder ile Mihri’yi birbirine bağlayan ve sonsuza kadar kopmayacak bir bağ daha vardır. Bu küçük Umut’tur. Mihri bir yandan dağılan ailesinin parçalarını toplamaya çalışırken, bir yandan da torununu kaybetmemek için büyük bir mücadeleye girer.

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.