Son dakika haber oku, Haber oku!

Serdar Ortaç “Kayda geçsin” diyerek vasiyetini açıkladı! Bakın serveti ne kadarmış

0 51

Müzikçi Serdar Ortaç, sevgililer gününe özel evvelki akşam Kıbrıs Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı. Sahne öncesi basın mensupları ile bir ortaya gelen Ortaç, kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle yanıt verdi. Ortaç gazetecilerin vasiyet sorusu üzerine, “Ben vasiyetimi daha yazmadım lakin buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi ismine avukatlara da kelamlı olarak da ilettim.” karşılığından sonra sahip olduğu serveti açıkladı.

“BİRAZ BOŞ KONUŞTUM”

Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Kürtaj” açıklamasıyla bir müddet gündemi meşgul eden Ortaç’a basın mensupları gelen yansıları sordu. Müzikçi, “Tabi o hususta biraz boş konuştum insanların reaksiyon vermesi normal” dedi. “En son sevgililer gününde ne yapmıştınız?” sorusuna “En son eşim ile yemeğe çıkmıştık. Pardon boşandıktan sonrada sevgilim ile yemeğe çıkmıştık. Hayatım boyunca yemeğe çıktım.” diye yanıt verdi. Son olarak Seçil Gür ile aşk yaşayan Serdar Ortaç’a “Aşka açık mısınız?” sorusu yöneltildi. Serdar Ortaç, “Umurumda değil artık aşk bahisleri çalışalım, ömrümüzü tamamlayalım, insanları eğlendirelim, öldükten sonra dinleyecek müzikler bırakalım. Kâfi benim için” biçiminde konuştu.

40 MİLYONLUK VASİYET

Sanat topluluğunda birçok kişi vefat etmeden evvel vasiyetlerini açıklarken Ortaç’a habercilerin “Serdar beyefendi Allah uzun ömürler versin. Birçok kişi vefat etmeden evvel vasiyetlerini açıklıyor. Sizin bir vasiyetiz var mı?” sorusuna da “Ben vasiyetimi daha yazmadım lakin buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi ismine avukatlara da kelamlı olarak da ilettim. 40 milyon TL kıymetinde bir konutum var. Ben vefat ettikten sonra kardeşlerim, bütün çalışanlarım ve orkestrama konutun satışından pay dağıtılmasını istiyorum. Bir kısmını Mehmetçik vakfına, şehitlere dağıtılmasını istiyorum.” karşılığını verdi.

Snob Magazin – Magazin

Serdar Ortaç, Kıbrıs, Magazin, Haberler

Kaynak; Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.