Son dakika haber oku, Haber oku!

Samsung Galaxy A53’ün satış fiyatı sızdırıldı!

0 54

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un, herhangi bir akıllı telefonunun bilgileri ya da fiyatını saklama konusunda çok becerikli olduğu söylenemez. Bugüne kadar herhangi bir modeline ilişkin neredeyse bütün özelliklerini telefonun çıkış tarihinden aylar önce sızmasına engel olamayan teknoloji devi, şaşırtıcı bir şekilde Samsung Galaxy A53 modelinde kendini aştı ve telefonun bilgilerinin sızmasını önledi.

Muhtemelen bu motivasyonun arkasında yatan sebep, Galaxy A serisinin Samsung’un en çok serilerinin başında gelmesi ve satış konusunda oldukça önemli bir etken olan sürpriz faktörünün kaybedilmek istenilmemesi. Ancak Samsung’un çabası da bir yere kadar fayda sağlıyor. Nitekim, bugün itibariyle telefonun hem bazı özellikleri hem de Avrupa satış fiyatı sızdırıldı.

Samsung Galaxy A53’ün satış fiyatı sızdırıldı!

Birçok internet sitesinde eş zamanlı olarak yer alan habere göre, Samsung Galaxy A53 modeli 469 Euro’luk bir fiyatla Avrupa’da satışa sunulacak. Tabi bu telefonun baz model fiyatı olacak ve farklı donanımsal özelliklere göre bu fiyat artış gösterebilecek.

Yine bu fiyat bilgisiyle birlikte, telefonun bazı özelliklerinin de sızdırıldığını söylemiştik. Buna göre, Samsung Galaxy A53’de Full HD+ çözünürlüğe sahip 6,52 inç’lik bir ekran bulunacak. Telefonun arka yüzeyinde 64 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP’den oluşan dörtlü bir kamera örgüsü bulunacak. Son olarak gelen bilgilere göre telefonda 25W hızlı şarj desteğine sahip 5000mAh’lık bir de batarya bulunacak.

Kaynak: Teknolojioku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.