Son dakika haber oku, Haber oku!

PCR test sonucu ne vakit çıkar? PCR testi sonucu kaç saate çıkar? Korona testi sonucu ne vakit çıkar?

0 11

Pandemi periyodunda, PCR testi sonucu ne vakit çıkar konusuna cevap arayan vatandaşlar, Korona testi sonucu kaç saate çıkar merak ediyor. PCR test sonucu ne vakit çıkar? PCR testi sonucu kaç saate çıkar? Korona testi sonucu ne vakit ne vakit çıkar? sorularına karşılık arayan vatandaşlar PCR testin sonucu kaç saate çıkar merak ediliyor. PCR test sonucu ne vakit çıkar? PCR testi sonucu kaç saate çıkar? Korona testi sonucu ne vakit ne vakit çıkar? Ayrıntılar haberimizdedir…

PCR TEST SONUCU NE VAKİT ÇIKAR?

PCR testi yayınlanan genelgede sonrasında, korona test sonuçlarının bekleme mühleti herkes tarafından araştırılıyor. Sıhhat Bakanlığı tarafından uygulanan PCR test sonuçları sabah verildiğinde akşama sonuçlandığı bildiriliyor. Fakat hastane yoğunluğuna nazaran genel olarak 1- 3 gün içerisinde e-Nabız sistemi üzerinden açıklanmaktadır. Özel hastanelerde korona testi sonucu 1- 3 saat içerisinde çıkabilmektedir.

KORONA TESTİ SONUCU KAÇ SAATE ÇIKAR?

Yeni tip coronavirus teşhisinde kullanılan Polimeraz Chain Reaction ya da Polimeraz Zincirleme Yansıması (PCR) sonucu e-Nabız uygulamasına yansımaktadır. Test alınma sırasında size verilecek olan barkod numaranızla ve pasaport numaranızla birlikte T.C kimlik numarası ile sorgulanmaktadır.

  1. Google Arama Motoruna e-Nabız yazıp aratın.
  2. Açılan sayfaya TC/ Pasaport ve Barkod Numarasını girerek sonuçlara ulaşmak.
Haberler.com – Gündem

PCR Testi, e nabız, Korona, Gündem, Sıhhat, Haberler

Kaynak; Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.