Son dakika haber oku, Haber oku!

Pac-Man Musem Plus’ın çıkış tarihi ve fragmanı yayınlandı

0 11

Pac-Man Musem +, Pac-Man serisinin oyunlarını içeren ve 2014 yılındaki oyunun devamı olarak yaklaşan bir oyundur. Bandai Namco’nun yayıncılığını ve geliştiriciliğini üstlendiği Pac-Man Museum Plus’ın çıkış tarihi hakkında detay veren fragman yayınlandı.

Bandai Namco, klasik Pac-Man oyunlarının yükseltilmiş bir koleksiyonu olan Pac-Man Museum Plus’ın Mayıs ayında piyasaya sürüleceğini ve ilk günden Xbox Game Pass‘e ekleneceğini duyurdu.

Yeni bir Pac-Man Museum Plus fragmanında Bandai Namco, Pac-Man Museum Plus için 27 Mayıs tarihinde çıkış yapacağını açıkladı. PS4, Nintendo Switch, PC, Xbox One ve Xbox Game Pass için çıkış yapacağını belirtirken PS5 ve Xbox Series X için ileriye dönük uyumlulukla birlikte yayınlanacağını bildirdi.

Pac-Man Museum Plus, orijinal Pac-Man Museum koleksiyonunda olmayan bir ilerleme unsuru ekliyor gibi görünüyor. Pac-Man ile bir arcade salonu düzenleyerek bu arcade oyunları oynama şansını yakalayabilirsiniz. 14 farklı Pac-Man oyunu, düzenlenebilir sanal arcade ve dünyanın dört bir yanından skorlarınızı kapıştırın.

PAC-MAN MUSEUM +’DA ÖNE ÇIKAN OYUNLAR ŞUNLAR:

 1. PAC-MAN
 2. SUPER PAC-MAN
 3. PAC & PAL
 4. PAC-LAND
 5. PAC-MANIA
 6. PAC-ATTACK ?
 7. PAC-IN-TIME
 8. PAC-MAN ARRANGEMENT Arcade version ?
 9. PAC-MAN ARRANGEMENT CS version
 10. PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION
 11. PAC Motos ?
 12. PAC’N ROLL REMIX
 13. PAC-MAN BATTLE ROYALE ?
 14. PAC-MAN 256 ?

PAC-MAN MUSEUM PLUS FRAGMANI

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.