Son dakika haber oku, Haber oku!

Orhan Gencebay’ın Hülya Avşar’ın kalçasına tokatladığı video yeniden gündem oldu

0 10

Usta sanatçı Orhan Gencebay, geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte Etiler’deki bir mekanda yemek yedi. Gencebay, mekan çıkışı açıklamalarda bulundu. Gencebay, son dönemin en çok tartışılan konusu haline gelen kadın şarkıcıların iddialı sahne kıyafetleri hakkında konuştu.

Zamanın değiştiğini söyleyen Gencebay, muhabirlere “Bunu öncelikle ortaya söylemek istiyorum, her şeyin bir dengesi vardır, onu bulmak ve uygulamak lazım. Biz eskiden televizyonlara çıkarken smokinle çıkardık, şimdi zaman değişti. Edepli olmak lazım.” dedi.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Sosyal medyada bir kesimin tepkisini çeken açıklama sonrasında Gencebay’ın 2015 yılında kaydedilen bir görüntüsü yeniden gündeme geldi. Hülya Avşar’ın sahne aldığı mekana giden Gencebay’ın, “Avşar Kızı” ile samimi bir şekilde görüntülendiği video, kullanıcılar tarafından yeniden paylaşıldı.

AVŞAR’IN KALÇASINA TOKAT ATTIĞI VİDEO YENİDEN GÜNDEM OLDU

Videonun devamında Orhan Gencebay’ın Hülya Avşar’ın kalçasına tokat attığı ve hep birlikte güldükleri görülüyor. O anlara dikkat çeken sosyal medya kullanıcıları, Twitter’da Gencebay’a “Edepli olmak lazım” açıklamasını hatırlattı.

Orhan Gencebay, Magazin, Haberler

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.