Son dakika haber oku, Haber oku!

Merakla beklenen Street Fighter 6 sonunda duyuruldu

0 11

CAPCOM’un başarılı dövüş oyunu serisi Street Fighter‘ın yeni oyunu Street Fighter 6 sonunda duyuruldu. Kısa bir teaser videosu ile duyurulan oyunun fragmanında tanıdık yüzler de yer alıyor.

Yaklaşık 35 yıllık oldukça köklü bir geçmişe sahip dövüş oyunu serisi Street Fighter, günümüzde hala popülerliğini koruyor. Japon video oyun geliştiricisi ve yayıncısı CAPCOM, 2016 yılında Street Fighter 5’i piyasaya sürmüştü. Bu süreçte oyuna eklentilerle birlikte destek verildi. Altı yıllık bir bekleyişin ardından CAPCOM, sonunda serinin merakla beklenen yeni oyunu Street Fighter 6’yı duyurdu.

Toplam 39 saniyelik oldukça kısa olan teaser fragman videosunda serinin önceki oyunlarından tanıdığımız Ryu ve Luke karakterleri gözüküyor. Çok daha gerçekçi modellemeler ile karşımıza çıkacak karakterle birlikte oyunda kaç adet karakter göreceğimiz veya yeni karakterlerin kimler olacağı henüz belli değil. Aynı zamanda herhangi bir çıkış tarihi veya çıkış platformu bilgisi paylaşılmadı.

Sizler Street Fighter serisi ve yeni oyunu Street Fighter 6 hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyundan beklentileriniz neler? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

SaveButonu – Gamegar

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.