Son dakika haber oku, Haber oku!

Maske Kimsin Sen’in yayından kaldırılmasına heyet üyesi Eda Ece isyan etti: Arabistan’da bile yayınlanıyor

0 80

FOX TV ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Sen yarışı, ekranlara geldiği birinci günden itibaren tartışma konusuydu. Ünlü isimlerin maske ve kostüm ile kimliklerini gizleyerek müzik söylediği program, birinci olarak toplumsal medyadaki paganizm ve satanizm propagandası yaptığı tezleriyle gündeme gelmişti.

“SUUDİ ARABİSTAN’DA BİLE 4. SEZONDA”

Türk toplumunun temel kıymetlerine karşıt ögeler taşıdığı öne sürülen program, 9. kısmıyla final yaparak yayından kaldırıldı. Final kısmında heyet üyelerinden Eda Ece’nin müsabakanın yayından kaldırılmasıyla ilgili adeta isyan ederek “Amerika daha yeni 7. döneme başladı. Suudi Arabistan’da bile 3 ya da 4. sezonda” dedi.

“KISA SÜRMESİ BENİ ÇOK ÜZDÜ”

Açıklamalarının devamında Eda Ece, “Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü. Zira dansın, cümbüşün, müziğin, mutluluğun olduğu bir müsabakaydı. İçinde öbür da hiçbir şey yoktu. Yalnızca seyirciye bir görsel şölen sunmak, bu can sıkıcı günlerde, farklı formatlar görmek, çok hoş bir fikirdi. Ben şahsen yaptığım işten gurur duyuyorum. Çok sevdik maskeyi biz. Çok üzülüyorum şu anda bittiği için” tabirlerini kullandı.

Haberler.com – Magazin

Maske Kimsin Sen, Eda Ece, Magazin, Haberler

Kaynak; Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.