Son dakika haber oku, Haber oku!

Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Kuruluş Osman 84. bölüm bugün var mı? Kuruluş Osman 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

0 8

Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Diziseverlerin merakla beklediği Kuruluş Osman bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kuruluş Osman dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, Kuruluş Osman bölüm bugün mü, Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman Bey savaşı başlatıyor Geyhatu’yla yüzleşiyor!

Osman Bey Geyhatu’yu Bitinya’dan söküp atmaya ant içer.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

“Alplarım ardımda değildir, belli ki vezirin elindeler!”

Vezir Alemşah kayı obasını basıp hatunları tutukluyor!

Osman Bey Geyhatu’yu gafil avlamışken birden karşısında Vezir Alemşah’ı bulur. Büyük bir cenderenin içindedirler. Osman Bey Geyhatu’yu yakalamak için cendereden sıyrılır. Geyhatu’nun izini sürmeye başlar. Fakat geride kalan alplar yaralı halde Vezir Alemşah’a esir düşerler? Alplar’ın akıbeti ne olacaktır?

Bala Hatun’un doğum sancıları başlamıştır. Kayı Obasında Bala’nın doğum telaşı varken Vezir Alemşah obaya yıldırım gibi düşer. Vezir Alemşah Osman’a olan hıncını hatunlarından çıkarmaya kararlıdır. Hatunları yargılayacaktır. Onları tutuklatıp Söğüt’e doğru yola çıkar. Bala’nın sancıları dinmemektedir. Hatunlar düştükleri zor durumdan nasıl kurtulacaktır?

Geyhatu ağır yarasına rağmen ustaca saklanmayı başarır. Fakat Osman’ın daima bir planı vardır. Osman Bey Geyhatu’yu nasıl yakalayacaktır? Bir yandan Geyhatu’ya hesap sormak için uğraş veren Osman Bey Bala Hatun’un haberini alır. Osman Bey Bala Hatun’u görebilecek midir?

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.