Son dakika haber oku, Haber oku!

Icebox’ta Lineuplardan Nasıl Kaçınılır?

0 9

Haziran

Ancak Reddit kullanıcılarından biri, lineuplara karşı oldukça mantıklı bir numara keşfetti. Numara sayesinde havada bombayı çözdüğünüz için, altınıza düşen yetenlerden hasar almıyorsunuz. Ancak bu numara bomba alanı içerisinde halat kullanımı gerektirdiği için şimdilik sadece Icebox haritası için geçerli.

Reddit kullanıcısı Jollztv paylaştığı klipte tuş atamaları ile oynayarak, bombayı havada asılıyken çözmeyi başarıyor, böylece de altına düşen yakıcı yeteneklerden etkilenmemiş oluyor:

Klipte, “Nesne Kullanma” (normalde F) ve “Bomba Kuşanma” (4) klavye atamalarını aynı tuşa taşıyan oyuncu zıplayarak bombanın üzerindeki halata tutunuyor ve asılı kaldığı noktada tuşa basılı tutmaya devam ederek altındaki bombayı çözebiliyor. Böylece de, altına atılan yeteneklerden – örneğin Killjoy’un Nanosürü’sü, KAY/O’nun PARÇA/Tesirli, Brimstone’un Yakar Top, Viper’ın Asit Havuzu yetenekleri gibi- hasar almıyor.

Ancak bu numara ile havada da hasar verebilen Sova’nın Şok Oku gibi yeteneklerden ve tabii ki mermilerden kaçamıyorsunuz. Ayrıca bunu kullanabilmeniz için bombanın halata oldukça yakın kurulmuş olması gerekiyor.

EsporGazetesi.com – Gamegar

Haziran, oyunlar, Reddit, Bomba, Gamegar,, Haberler

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.