Son dakika haber oku, Haber oku!

Filmlere konu olacak olay! Haydar Dümen’in 100 milyon liralık mirası emlakçısının çocuklarına kaldı

0 0

Psikiyatrist ve yazar Haydar Dümen, geçtiğimiz hafta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Dümen’i ölmeden önce Beyoğlu Sıraselviler’de muayenehanesinin yanı sıra aynı bölgede bina, daire, dükkan gibi mülklerinin satışını yapması için emlakçısına devretti. Ancak Dümen ve emlakçının hayatını kaybetmesinin ardından milyonluk mülklerle ilgili beklenmedik bir olay yaşandı.

DÜMEN ÖLÜNCE MİRAS EMLAKÇININ ÇOCUKLARINA KALDI

Sabah Gazetesi yazarı Ömer Karahan, konuyla ilgili yazdığı yazısında şu ifadelere yer verdi: “Olmaz olmaz ya, olayın ardından emlakçı hayatını kaybediyor. Dümen’in ailesi ne yapacağız derken Haydar Dümen de vefat ediyor… Ve işte filmlere konu olacak hikaye o sırada başlıyor. Emlakçının varisleri babalarının mirası olduğu için ona göre hareket ediyor. Haydar Dümen’in de çocukları olmadığı için eşi Gül Dümen kocasının mirasını geri alabilmek için büyük bir hukuk mücadelesi vermek için düğmeye basıyor.”

“HAYDAR DÜMEN’İN MÜLKLERİNİN DEĞERİ 100 MİLYON LİRA”

“Bölgedeki dairelerin ortalama metre kare fiyatları 10 bin liradan, deniz görüyorsa 15-20 bin liradan, dükkanlar 25-35 bin lira… Binalar ise metrekaresine göre 35 milyon liradan satışa çıkarılıyor. Dümen’in de emlakçıya devrettiği mülklerin değeri yaklaşık 100 milyon lira…Hemen sarıldım telefona, Haydar Dümen’in Beyoğlu’ndaki ofisini aradım, ancak kapı duvar… Dümen’in eşi Gül Dümen’e ise birkaç farklı telefondan ulaşamadık.”

Haydar Dümen ve eşi

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.