Son dakika haber oku, Haber oku!

Fiat Doblo fiyatlarında eniştelere özel indirim!

0 4

Fiat Doblo’nun 2022 model yılına ait olan fiyat listesi açıklandı. Aracın fiyat detayları, panelvan ve yolcu koltuklarına sahip olan versiyonu olmak üzere ikiye ayrılmış biçimde. Panelvan için Cargo ismini kullanan Fiat, normal versiyon içinse Combi adını tercih ediyor.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri aracın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım.

Fiat Doblo fiyat listesi: Hafif ticarinin kralı

2022 Fiat Doblo’nun en ucuz versiyonu tabii ki de panelvan seçeneğine ait. Sadece ticari amaçla kullanabileceğiniz ve arkada koltuğu olmayan bu Doblo versiyonu, 259.900 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Bu donanımda 1.6 litrelik dizel motor manuel şanzıman tipiyle kombine ediliyor.

Combi denen gövde tipindeki giriş fiyatı ise 288.900 TL olarak görünüyor. Yani arka tarafta koltukları olan standart bir Fiat Doblo için istenen bedel en az 288.900 TL oluyor. Bu donanımda 1.6 litrelik dizel motora yine manuel şanzıman eşlik ediyor. Tüm donanım seçenekleri ve fiyat listesine aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

Kaynak: Teknolojioku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.