Son dakika haber oku, Haber oku!

Ferrari Purosangue’ın bu detayları ilk defa ortaya çıktı! İnanılmaz!

0 42

Ferrari SUV dünyasına Purosangue ile yeni bir adım atıyor. Aracı gizlemek için çok uğraşan Ferrari ne yazık ki başarısız olmuşa benziyor, çünkü yeni SUV’un fotografları sızdırıldı.

Ferrari buna SUV dememenizi tercih etse de İtalyan süper otomobil üreticisi ilk ticari aracını piyasaya sürmeye yakın. 2022 Ferrari Purosangue, 2023’te müşterilere ulaşmadan önce bu yılın sonlarında üretime girecek, ancak ortaya çıkmadan önce, araç Maranello’nun çevresinde ağır kamuflaj giydirilerek test edildi.

Bu test ilk Ferrari SUV’un nasıl görüneceğine dair bizlere harika bir fikir verdi, ancak şimdi fabrika zemininden sızdırılmış bazı görüntüler, daha önce hayal gücümüze bırakılan boşlukları doldurmamıza olanak sağladı.

Fotoğraflar iyi olmayabilir ama artık Purosangue‘ın önden nasıl göründüğünü tam olarak görebiliyoruz. Arka planda görünen diğer iki Ferrari modeliyle fabrikaya bakılırsa, bu sızdırılmış görüntü gerçek gibi görünüyor.

Purosangue, sürüş yüksekliği açısından geleneksel bir SUV gibi görünmüyor. Ford Mustang Mach-E, Hyundai Ioniq 5, Kia EV6 ve Porsche Taycan Cross Turismo gibi mevcut EV crossover modellerinden farklı olarak, daha çok hafifçe kaldırılmış bir hatchback gibi görünüyor. Belki de bu yüzden Ferrari, Purosangue’ın bir SUV değil, bir FUV (Ferrari Arazi Aracı) olduğu konusunda bu kadar kararlı bir projeydi.

Kaynak: Teknolojioku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.