Son dakika haber oku, Haber oku!

Ferdi Kadıoğlu’na Hollanda devi talip!

0 12

Fenerbahçe açısından genel anlamda iyi bir sezon geçmese de Ferdi Kadıoğlu, yıldızını epey parlattı. Yönetim, sezon sonunda mukavelesi bitecek genç yıldızla sözleşme uzatmaya çalışırken Avrupa basınından Fenerbahçe için pek de iyi haberler gelmiyor.

BELÇİKA BASINI DUYURDU

Belçika basını, Club Brugge’ün Ferdi Kadıoğlu’nun menajeriyle temasta olduğunu belirtirken, “İşler iyi gidiyordu ancak araya Ajax girdi. Bu iki takım arasında Ferdi’nin tercihini Ajax’tan yana kullanması bekleniyor.” yorumunu yaptı.

“FERDİ KADIOĞLU O GÜNLERİ UNUTMADI”

Ferdi Kadıoğlu’nun birçok bölgede görev yaptığı belirtilen haberde, “Evet bu sezon forma şansı buluyor ancak ilk yıllarında çok yedek bırakıldı. Ferdi o günleri unutmadı. Bu sebeple Fenerbahçe’de kalması pek muhtemel gözükmüyor. Mukavelesini tamamladıktan sonra istediği yere bedava gidebilecek. Şu anda Ajax favori konumda ancak genç futbolcunun Avrupa’dan başka talipleri de çıkabilir. Ferdi Kadıoğlu’nun teklifleri değerlendirmek için yeterli zamanı var.” ifadeleri kullanıldı.

FERDİ NE DEMİŞTİ?

Genç yıldız, mukavelesiyle ilgili soruya, “Gereken şeyleri menajerim ve kulüp söyleyecektir. Şu anda Fenerbahçe’ye odaklandım” demişti. Ferdi Kadıoğlu, mukavelesi bitecek birçok oyuncu gibi, Önceliğim kulübümde kalmak, burada devam etmek istiyorum.” yanıtını vermemişti.

Kaynak: Haber7

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.