Son dakika haber oku, Haber oku!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan teşkilatlara 2023 uyarısı: Önümüzdeki 16 ayı fırsata çevirmeliyiz

0 20

Koronavirüsü atlatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun iştirakiyle gerçekleştirilen AK Parti Samsun Vilayet Başkanlığı Genişletilmiş Vilayet Müşavere Meclisi Toplantısı’na telefonla bağlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında 2023 vurgusu yaparak, teşkilatına ikazda bulundu.

“16 AYI FIRSATA ÇEVİRMELİYİZ”

2023 seçimlerine 16 ay kaldığını belirten Cumhurbaşkanı, bu sürecin fırsata çevrilmesi gerektiğini söyleyerek, “Birileri birçok şeyler söyleyebilir. Lakin biz çalışmamıza bakacağız. Uğraşımıza bakacağız. Çok daha büyük bir uğraşla önümüzdeki 16 ayı fırsata dönüştüreceğiz. Burada yapmamız gereken en değerli şey şu 20 yıl içerisinde ülkemize neler kazandırdık neler yaptık bunları duymayanlara duyurmak” dedi.

“EĞER BU ÜLKEDE BİR ŞEY YAPILACAKSA AK PARTİ YAPAR”

“2023’E YÖNELİK ÇABANIZI BİLİYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında şu sözleri kullandı: “Bu müracaat meclisinin Samsun’umuzun geleceği için çok verimli olacağına inancım tamdır. Sizleri İstanbul’dan selamlıyorum. Yapacağınız bu toplantının ve alınacak kararların Samsun’umuz için ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan temenni ediyorum. Biliyorum ki Samsun teşkilatımız gerek üye kayıtlarında gerekse şimdiden 2023 seçimlerine hazırlıkta çok büyük bir pek içerisinde. Rabbim çabanız çok etsin. Birlik ve beraberliğinizi daim eylesin.”

Haberler.com – Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Siyaset, Yeni, Haberler

Kaynak; Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.