Son dakika haber oku, Haber oku!

Camdaki Kız yeni kısım bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni kısım fragmanı izle! Camdaki Kız yeni kısımda neler olacak?

0 19

Kanal D‘de yayınlanan Camdaki Kız yeni döneminde da izleyiciyi ekranların önünde kilitlemeye devam ediyor. Camdaki Kız yeni kısım fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Camdaki Kız yeni kısım fragmanı izlemek isteyen seyirciler Camdaki Kız yeni kısım fragmanı izlemek için merakla araştırıyor. Camdaki Kız yayınlandığı son kısımda yeniden çarpıcı bir son ile bitti. İzleyenler heyecanla Camdaki Kız yeni kısım fragmanı araştırıyor. Camdaki Kız yeni kısım bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni kısım fragmanı izle!

CAMDAKİ KIZ SON KISIMDA NELER OLDU?

Cana’nın yaptığı sürpriz ziyaret Feride’nin hiç güzeline gitmez. Adil, Cana’nın gelişiyle Feride’nin öfkesinden hissesini alır. Feride, Nalan’a annelik dersi vermek için yeni bir plan hazırlar. Nalan ise öğrendiği gerçeklerden sonra epey yalnız hisseder. Sedat, Melisa’dan kurtulmak için Cavit’in şirkete ortak olmasını sağlar fakat planı düşündüğü üzere ilerlemez. Melisa’nın tehdidiyle Cana’ya sığınan Sedat, bu işi Cana’nın çözeceğine inanır.

Nalan, Feride’nin acımasız cezalarıyla karşı kalırken bir yandan da Muzo ve Melisa’yı barıştırmaya çalışır. Lakin Muzo, bu olayı bitirme kararı alır. Zira Hayri Melisa’yı öğrenmiştir ve Koroğlu Ailesi’nin de bu palavrası öğrenmesi an sıkıntısıdır. Melisa, bu oyunun devam etmesi için başta Nalan olmak üzere Hayri’yi de kandırır. Nalan, Muzo’nun Melisa’dan ayrılmaması konusunda ikna etmeye çalışırken onu makûs bir sürpriz bekler.

CAMDAKİ KIZ NE VAKİT?

Camdaki Kız yeni kısımlarıyla her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE?

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ OYUNCULARI

Burcu Biricik : Nalan

İhtilal Yakut : Gülcihan

Enis Arıkan : Muzo

Feri Baycu Güler : Döndü

Feyyaz Şerifoğlu : Sedat

Hamza Yazıcı : Tako

Hande Ataizi : Cana

Merve Polat : Billur

Nihal Menzil : Hafize

Parıltı Sürer : Feride

Selma Ergeç : Selen

Şerif Erol : Adil

Tamer Levent : Rafet

Tuğrul Tülek : Levent

Cihangir Ceyhan : Hayri

CAMDAKİ KIZ YENİ KISIM FRAGMANI İZLE

Haberler.com – Gündem

Camdaki Kız, Kanal D, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

Kaynak; Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.