Son dakika haber oku, Haber oku!

Beşiktaş’ta Şenol Güneş ve Atiba planı!

0 5

Haber7 Spor Servisi

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, yeni sezonda Beşiktaş’ın teknik direktör koltuğuna Şenol Güneş’in oturacağını iddia etmişti. İddianın ardından gözler Başkan Ahmet Nur Çebi’ye çevrildi.

İddiaları net bir dille yalanlamayan başkan Çebi’nin de sezon sonunda Şenol Güneş’e sıcak baktığı belirtildi.

SEÇİM BEKLENİYOR

Sergen Yalçın’ın istifası üzerine göreve getirilen Önder Karaveli ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan siyah-beyazlı yönetimin, Mayıs ayındaki genel kurulda yeniden göreve getirilmesi halinde ilk iş olarak teknik direktör Şenol Güneş ile anlaşacağı iddia edildi.

ŞENOL GÜNEŞ’İN YARDIMCISI ATİBA OLACAK

Başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibinin en büyük sürprizlerinden biri de 39 yaşındaki Atiba Hutchinson olacak. Tecrübeli futbolcu önümüzdeki sene yeşil sahalara veda edecek ve teknik direktör Şenol Güneş’in yardımcısı olarak göreve getirilecek.

Ahmet Nur Çebi’nin bizzat görüştüğü ve fikrini aldığı Atiba’nın da, bu teklife sıcak baktığı iddia edildi.

ÖNDER KARAVELİ İLE YOLLAR AYRILMAYACAK

Sergen Yalçın’ın ardından göreve gelen ve Siyah Beyazlı takımı içinde bulunduğu kötü durumdan kurtaran teknik direktör Önder Karaveli ile de yollar ayrılmayacak. Verdiği her röportajda Önder hoca ile yoluna devam edeceğini belirten başkan Çebi, teknik direktör Karaveli’ye teknik kadroda ve alt yapılarda görev verecek.

KAYNAK: HABER7

Kaynak: Haber7

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.