Son dakika haber oku, Haber oku!

Apple’dan iPhone 13 ayrımcılığı!

0 10

Apple son gelen verilerle birlikte iPhone 13 serisi konusunda son derece iyi bir durumda görünüyor. Satış rakamları konusunda rakiplerinin çok önünde görünen iPhone 13 serisi, bilindiği üzere üç farklı modelden oluşuyor ki bu modeller de iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max.

Her üç telefonun donanımsal olarak birbirinden farklı özelliklere sahip olduğu bilinen ve zaten aslında olması gereken de bir durum. Ancak konu telefon renklerine geldiği zaman, genelde markaların aynı modellerin farklı versiyonları arasında bir fark gözetmediği bilinen bir durumdur. Bununla birlikte Apple, yeni renk seçeneğinde iPhone 13’ü kapsam dışında bırakmaya kararlı.

Apple’dan iPhone 13 ayrımcılığı!

Amerikalı teknoloji devine yakın kaynaklar, serinin “özel bir mor” renk seçeneğiyle yakında satışa sunulacağını belirtiyor. Bununla birlikte aynı kaynaklarda yer alan haberlere göre, bu mor renk seçeneği sadece iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri için kullanıma sunulacak. Bir diğer ifade ile iPhone 13 alacak olanlar, renk seçeneği olarak bu mor rengi tercih edemeyecekler.

Daha önce de mor renk seçeneğini kullanıcılarının beğenisine sunan Apple’ın neden iPhone 13’ü bu kapsam dışında bıraktığı şimdilik bilinmiyor. Öte yandan, bu yıl piyasaya sürülecek olan mor rengin, önceki senelere göre daha koyu bir ton olması bekleniyor.

Kaynak: Teknolojioku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.