Son dakika haber oku, Haber oku!

Alişan’la boşanacağı konuşulan Buse Varol’dan içi ima dolu paylaşım geldi, çok geçmeden sildi

0 49

Bir müddettir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Alişan ve Buse Varol çiftinin boşanacakları argüman edildi. Çiftin, kızlarının doğum gününü başka farklı kutlaması boşanma dedikodularını da düzgünce güçlendirmişti.

“BAŞKA HİÇBİR ŞEYE GEREKSİNİMİM YOK”

Kızları Eliz’in doğum gününü farklı kutlayan Alişan-Buse çifti, dedikodulara karşılık olarak oğulları Burak’ın partisinde memnunluk pozları verdi. Fakat Buse Varol, akşam saatlerinde içi ima dolu bir paylaşım yaptı. Buse Varol, Instagram hesabından yaptığı paylaşımına, “Benim canımın içi, hoş kalpli oğlum… Ben seninle anne oldum, seninle büyüdüm ve büyümeye de devam ediyorum. Kardeşin ve sen hayli hayatta öteki hiçbir şeye gereksinimim yok. Yeni yaşın sıhhatle gelsin bir adedim. Düzgün ki senin annenim, seni çok seviyorum.” notunu düştü.

İMALI TABİRLERİ SİLDİ

Fakat Buse Varol, kısa müddette ima dolu paylaşımını düzeltti. Varol, yaptığı yeni paylaşımında, “Benim canımın içi, hoş kalpli oğlum… Ben seninle anne oldum, seninle büyüdüm ve büyümeye de devam ediyorum. Kardeşin ve sen daima keyifli olun. Yeni yaşın sıhhatle gelsin bir adedim. Yeterli ki senin annenim, seni çok seviyorum.” tabirlerini kullandı.

Buse Varol, Alişan, Magazin, Haberler

Kaynak; Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.