Son dakika haber oku, Haber oku!

Adnan Oktar’dan kaçan “aslan” da İngiliz basınına yaşadıklarını anlattı: Onun için 200 kadın getirdim

0 9

ADNAN OKTAR’IN TELEVİZYON KANALINDAN BAHSEDİLDİ

Gazete önce Adnan Oktar’ın 160’ı adam kaçırma olmak üzere cinsel istismar ve dolandırıcılık suçlarından 75 yıl hapis cezasına çarptırıldığı bilgisini verdi. Daha sonra ise Adnan Oktar’ın bikinili genç kadınlarla çevrili sık sık kıyamet komplo teorilerinin işlendiği bir televizyon kanalı olduğundan bahsedildi.

”ANESTEZİ YAPILMADAN BURUN AMELİYATI YAPTILAR”

“KISA SÜREDE TARİKATA KADIN TOPLAYAN ‘ASLANLAR’DAN BİRİ OLDUM”

Suç örgütünün “aslanlar” olarak bilinen erkek üyeleri de, örgüt içindeki görevlerinden bahsetti. Uğur Şahin, Oktar’ı ilk duyduğunda genç olduğunu ve kısa sürede kendisini tarikata kadın toplayan ‘aslanlarından’ biri olarak bulduğunu söyledi.

”DİNİ BİR UYGULAMA OLARAK GÖRDÜM, ONUN İÇİN 200 KADIN GETİRDİM”

Şahin, ”Güzel olduğunu düşündüğüm kızlarla diyalog kurmak görevimdi. onlara bir mankenlik ajansı için çalıştığımı söylüyor ve süslü cümleler kuruyor, Oktar için seks köleleri haline getirilinceye kadar yavaş yavaş bağımsızlıklarını elinden alıyordum. Bize kendimizi düzgün, zengin bir insan olarak göstermemizi tavsiye ettiler. Herkesin hayalini kurduğu bir prens gibi. Yarış gibi bir şey, sanki hep yeni bir hedef belirliyorsun ve o hedefleri yakalamaya çalışıyor ve yarışın sonunda onu Adnan Oktar’la tanıştırıyorsun. O noktada Oktar ne yapacağını biliyor. O zaman bunu dini bir uygulama olarak gördüm. Onun için 200 kadın getirdim” dedi.

Adnan Oktar, İngiltere, Güncel, Haberler

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.