Son dakika haber oku, Haber oku!

Adem Büyük, Wisla Krakow’la anlaştı!

0 13

Yeni Malatyaspor’dan ayrılan Adem Büyük, Wisla Krakow ile anlaştı. Büyük’ün temsilciliğini yapan Erdem Karagöl sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Son olarak Yeni Malatyaspor’da hem teknik direktör hem futbolcu olarak görev yapan ancak yollarını ayıran Adem Büyük, Polonya ekibi Wisla Krakow ile anlaştı. Adem Büyük’ün temsilciliğini yapan Erdem Karagöl sosyal medya hesabından Polonya yolculuğunu paylaştı.

‘WISLA KRAKOW’DAN AFFIMIZI İSTEDİK’ DEMİŞTİ

Adem Büyük Wisla Krakow’dan teklif aldığını söyleyerek “Orada transfer dönemi devam ediyordu. Polonya’nın güçlü ve köklü kulüplerinden olan Wisla Krakow’dan teklif geldi. Buna ilk başta çok olumlu baktık yaşanan son gelişmeler, savaş mevzusu nedeniyle eşimle bu konuyu konuştuk; ilk başta teklifi kabul ettik ama sonrasında affımızı istedik. Aslında gidip mayıs ayına kadar oynamak istiyordum. Şu an için öyle bir şeye gerek olmadığına karar verdik. Tamamen yaşanan savaşla alakalı bir karar. Ukrayna ve Polonya birbirine çok yakın bu nedenle de affımı istedim. O yüzden bu transfer gerçekleşmedi. Ama her an her şey olabilir” diye konuşmuştu.

Kaynak: Haber7

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.