Son dakika haber oku, Haber oku!

ABD’de hastaneye kaldırılan kadın, ambulans ücretine isyan etti

0 12

ABD’de yaşayan Gina Pellegrino Şubat ayının başında girdiği yeni işten eve dönerken elektrikli scootera çarptı.

Gözünü açtığında ambulansta olduğunu görünce paniğe kapılan genç kadın, başından geçenleri bir internet sitesinde anlattı.

Genç kadın, yaptığı paylaşımda endişelerinin nedeninin yaraları olmadığını ifade ederek, ambulans ücretinden korktuğunu dile getirdi.

ÖDEDİĞİ AMBULANS ÜCRETİNE ŞAŞIRDI

Çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan kadın tedaviye alınırken, ödediği ambulans ücreti karşısında şaşkınlığını da gizleyemedi.

BİN 700 DOLARLIK FATURA ÇIKARDILAR

İşe yeni girdiği gerekçesiyle sigortadan faydalanamayan kadına bin 700 dolar ambulans ücreti ödemek üzere fatura çıkarılırken, ambulans ücretlerinin bu denli yüksek olmasına sitem etti. Amerikan rüyası yorumunda bulunan kadın, “Buna Amerikan rüyası denir, çünkü inanmak için uykuda olmak gerekir.” dedi.

ABD’LİLER, AMBULANSTAN KAÇIYOR

Genç kadın dünyada ambulans ücreti alınmayan yerler olduğunu öğrendiğinde büyük şaşkınlık yaşadığını ifade ederken, bu durumun ABD’de büyük bir sorun olması da dikkat çekti.

Amerikalıların başlarına bir şey geldiğinde ambulans ücreti ödememek için ambulanstan kaçma görüntüleri de, yaşanan olayla birlikte sosyal medyada yeniden paylaşılmaya başlandı.

Kaynak: Haber7

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.