Son dakika haber oku, Haber oku!

A Haber ekibi Ukrayna’da yaralandı

0 14

Rusya’nın, Ukrayna’ya yönelik saldırısı 5. gününde devam ediyor. Ukrayna ordusu Kiev yakınlarında Rus askerlerine karşı direniyor. Lyviv’de A News Yayın Koordinatörü Orhan Sali ve kameraman Taha Hazar, Ukrayna’da arbedenin ortasında kalarak yaralandı.

Lviv’de olan biteni aktaran Sali, yaşadıkları korku dolu anları anlattı. Detayları aktaran A News Yayın Koordinatörü Orhan Sali, kameraman Taha Hazar, Ukrayna’da arbedenin ortasında kaldığını bildirdi.

“KABURGAM KIRILDI, ARKADAŞIMIN İSE PROTEZ DİŞİ AYRILDI”

Orhan Sali, “Lviv’de haber esnasında bir arbedenin ortasında kaldık. Nereden geldiği belli olmayan bir grubun saldırısına uğradık. Daha önceki yayınlarda da belirtmiştik. Burada kimin ne olduğu belli değil. Yaralandıktan sonra hastaneye gittik elim morardı ve şişti. Sol tarafımda da aldığım darbeler vardı. Kameraman arkadaşım Taha Hazar da başından ve yüzünden darbe aldı. Acil servise gittik. Doktorlar hızlı bir şekilde ilgilendi. Benim sol kaburgamda kırılmalar var. Taha Hazar’ın da diş protezi ayrıldı. Zorlu bir coğrafyadayız tedaviye ulaşmak zor.” dedi.

 

Kaynak: Haber7

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.