Abdurrahman Dilipak’tan şok iddia, “Tanrıyı kıyamete zorluyorlar…”

Yeni Akit Gazetesi’nin yıllanmış köşe yazarı Abdurrahman Dilipak, son günlerde medyada dolaşıma giren “chip” teknolojisiyle alakalı oldukça çarpıcı bir köşe yazısı kaleme aldı.

“Evet dünya evrensel anlamda Şeytani bir “Siber tehdit” altında.” diye yazısına giriş yapan Dilipak, kendi belirlediği küresel güç odaklarının (Rusya, Rotschild, Musk, ABD, FED, Bill Gates, LIBOR, CIA…) bu planın içinde yer aldığını yazdı.

Abdurrahman Dilipak’ın bu iddiası henüz kanıtlanmış değil, uzun bir süre içerisinde kanıtlanıp kanıtlanmayacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak ileri sürdüğü iddiaların neredeyse tamamı tüyler ürpertici.

Chip teknolojisiyle birlikte insanların her anlamda puanlandırılacağını, kısırlaştırılacağını ve gerektiği takdir de öldürüleceğini yazan Dilipak, yazısını “Onların bir planı varsa Allah’ın da bir hükmü vardır” cümlesiyle sonuca bağladı.

Abdurrahman Dilipak, yeni oluşturulmaya çalışılan düzenin, George Orwell’in 1984 romanında geçen “Büyük Gözaltı” kavramından daha iç çekişli olacağını da yazdı. 

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak’ın bugünkü köşe yazısından satır başları; 

AMAÇ: “Tek ulus, tek dünya devleti, tek para, tek ordu.”

Global darbe planı”nın cuntacıları çok önceden hazırlıklarını yaptıkları için her gün yeni bir projeyle öne çıkıyorlar. Blockhain, kripto para, Starlink, Humanoid, insansız araçlar, yapay zeka’dan sonra en büyük projeleri insanlara Chip takma projesi. Böylece “Tek dünya devleti” ve “Tek uluslu bir dünya”. Bu proje, toplumu kontrol altına almak için hükümetleri kullanacak ama, sonunda o hükümetleri de yok edecekler. Sınırsız bir dünya. Tek ulus, tek dünya devleti, tek para, tek ordu.

Şimdiden hazırlıyorlar, “Sağlık Pasaportu”nuz olmadan hiçbir ülkeye, hatta mevcut hükümetleri ikna edebilirlerse bir ilden ötekine bile gidemeyeceksiniz. Bu pasaportu almak için ya Chip taktıracaksınız, ya aşı olacaksınız. Aşı olursanız, sabit Chip’li bileklik ve kolye ile yine izleneceksiniz.

“Kişisel puanlamalar yolda… Siber İnfaz Timleri…”

Performans Pass” da yolda. Kim neye sahipse ve ne kadar değer üretiyorsa, otomatik puan kazanacaksınız ve harcamaları ya da cezalarınızı sistem bu pass’dan çekecek. “Siber Legalty” ve “Potansiyel kapasite” katsayınıza bağlı kredilibiteniz olacak. Yani “Siber Kast” sistemi geliyor. “Alt segment”e düşerseniz “Siber kölesiniz”. “Kriminal risk katsayınız”a göre ev hapsinden, hayatın dışına itilmiş, yalnızlaştırılmış bir tecride kadar her şey mümkün olacak. Zaten “infaz”ınız için tek “tık” yeterli. Siber polis ve siber infaz timleri için hiç kimse ulaşılamaz değil bu plana göre.

Üretiminiz merkezi planlamaya bağlı, öğreniminiz yüklemeye dayalı, üretiminiz kadar tüketme hakkınız olacak. Verimsizseniz zaten eleneceksiniz. Toplumda en alt segmentteki, üretim dışı, risk grubundakilerin tasfiyesi, otomatik olarak gerçekleştirilebilecek.

“Siber demokrasi ve dünya nüfusu…”

“Siber demokraside seçime ve kamuoyuna gerek yok. Eğitim ve düşünceleriniz bile izlendiği için siz daha düşünmeden onlar bir mal, hizmet ve olgu.. Bu durum karşısında sizin muhtemel refleksinizi %90’ın üzerinde ölçümleyebilecekler ve dahası sizi şuuraltınızda eğilimler üzerinden manipüle edecekler.

“Zaten öyle 7-8 milyar insan olmayacak. Kısırlaştırıcı aşı, gıda, spor, kozmetik, yaşam tarzı, cinsiyetsizleştirme yolu ile bunlar yıllardır yapılıyor.”

“Onların bir planı varsa, Allah’ın da bir hükmü var…”

“Durun hele çözümsüz de değiliz. Onların bir planı varsa, Allah’ın da bir hükmü var. İnsanlar yaşama içgüdüsü ile Chipleri işlevsiz hale getirecek çözümler arıyorlar. Mıknatıs, kurşun, kenevir, sarımsak, sirke, sığla, safran, kaktüs ile birçok şey yapılabilir. İşyerleri yeni Jammer teknikleri kullanmaya başladılar bile. Faraday kafesi odalar, manyetik izolasyon teknikleri uzak değil. Uzaydaki uydular ya da insansız hava araçları insanımsı robotlar RF jeneratörleri ve Laser teknikleri ile işlevsiz hale getirilebilir. Durum bakın daha neler olacak. Onlar onlarca yıldır hazırlık yapıyorlar. Onların bir planı varsa, Allah’ın da bir hükmü vardır. Görelim Mevlam neyler. Artık deşifre oldular. Onlar her şeye hakim değiller, olamazlar da. Böyle giderlerse dünyaya büyük bir bedel ödetebilirler ama bu macera onlar ve onların işbirlikçileri için ise yolun sonu olur. Selâm ve dua ile.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s