Türk ve Yunan askerleri Edirne sınırında küfürleşti! İşte o anlar…

Türkiye’de Edirne sınır kapısı, Yunanistan’da Evros olarak bilinen bölgede Türk ve Yunan askerleri birbirlerine karşılıklı olarak küfürler etti. Yunanistan’ın Evros ilindeki sınır kapısında görev yapan askerler, sınırın karşı tarafında nöbet tutan Türk askerlerine küfretti. Yunan askerleri küfredince Türk tarafı da karşılık verdi.

“ANKARA’YA KÜFRETTİLER!”

Meriç Nehri yakınlarında cereyan eden bu küfürleşmenin birkaç ay öncesinde yaşandığı biliniyor. O anları cep telefonu kamerasıyla kaydeden Yunan askerleri görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı. 11 milyon kişinin yaşadığı Yunanistan’ı koruyan askerler, sınırın karşı tarafında kendileri gibi görevli Türk askerlerine akla hayale gelmeyen küfürler etti. Durum karşısında sakinliğini bozmayan Türk askerleri, aynı onların yaptığı gibi küfürle karşılık verdi. O anlar kameralara böyle yansıdı.

“SAVAŞMAKTANSA…”

Görüntülerde Türkiye’nin başkenti Ankara’ya da küfreden Yunan askerlerine, aynı şekilde Türkler de karşılık veriyor. İnternet kullanıcılarının bir kısmı bu videodaki olayların zaten hep olduğunu, silahların ateşlenmesindense küfür etmenin bir bakıma daha mantıklı kaldığını ileri sürerken, bir kısım internet kullanıcısı, Yunanistan aleyhinde “savaş içerikli” paylaşımlar yaptı. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s