Polisten “bayram sabahı” kapı önüne çıkan adama kontrolsüz güç… “Şerefsiz içeri girsene!” (VİDEO)

İddiaya göre, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine bağlı Silahtarağa Mahallesi’ndeki evinin kapısı önünde duran Dursun Gültaş polis tarafından darp edildi. Twitter kullanıcısı Ali Osman Önder’in paylaşımıyla Türkiye’nin gündemine oturan, ve belirli gazeteler tarafından haberi yapılan bu olay, “bayram günü” yaşandı!

Olaya tepki gösteren mahalle sakinlerine, “ŞEREFSİZLER İÇERİ GİRSENİZE” diye hiddetlenen polis, Önder’in cep telefonu kamerasına böyle yansıdı. 

Görüntüleri YouTube hesabında paylaşan Ali Osman Önder, bayram günü polis şiddetine maruz kalan Dursun Gültaşı şu cümlelerle anlattı

“HER DAİM POLİSE ASKERE DUA EDEN BU MİLLETE BU ZULÜM YAPILMAMALIDIR”

“Dursun Gültaş. Aslen Sinoplu. Kendi halinde bir gariban. Tek suçu evinin önünde oturması. Görgü tanıklarının iddiasına göre, Tekirdağ Çorlu’da silahtarağa mahallesinde evinin önünde otururken devriye gezen bir polis kendisine, ‘Şerefsizler içeriye girsenize’ diye bağırıyor. Vatandaş da polise, ‘Bu üslup devletimizin polisine yakışmıyor’ diye tepki gösterince, polis ‘Kes sesini lan’ diyerek Dursun Gültaş ve ailesine girişiyorlar. Tam 4 araba ekip ailenin tamamını dövüyorlar. Görüntüyü çeken kişi fark edilince ellerinden görüntüyü almak için onun da peşinden bulunduğu yere gidiyorlar. Polis devletimizin polisidir. Polisin bu davranışı kabul edilemez. Her daim polise, askere dua eden bu millete bu zulüm yapılmamalıdır.”

3 comments

  1. Good morning dear,

    You look familiar to me, I am Sgt Pacy Tempel from United states of America, working with United Nation’s Peacekeeping here in Syria, I have important issues to discuss with you. please kindly write me back via my email (pacyt83@gmail.com) for more details

    Best regards

    Pacy Tempel

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s