Son dakika haber oku, Haber oku!

18 yaşındaki kıza reaksiyonuyla eleştirilen Esra Erol: Oradaki anne Esra’nın haliydi

0 40

Esra Erol‘da programında geçtiğimiz haftalarda yaşanan bir olay Türkiye’nin gündemine oturmuştu. 40 yaşında 2 çocuk babası Kadir Akkoyun’a kaçan 18 yaşındaki Elif, canlı yayına katılmış fakat Esra Erol‘un yanına gelmesiyle kameralar kendisini çektiği için adeta çıldırmıştı. Esra Erol ise “Çekmeyin şunu! Birebir isyanı iki çocuklu bir adam sana farklı formda yaklaştığında vücudunu korumak için de göster” reaksiyonunu vermişti.

“BENİ BİR DAKİKALIK İMGEYLE YARGILAMAYIN”

Bu olayın akabinde büyük yansılarla karşılaşan Esro Erol, “Kız çocuklarına eğitim görmek yerine evli adamların ikinci eşi olmalarını kabul etmelerine duyduğum ıstıraptan. Benim tek hissim bu” demiş ve “Beni bir dakikalık imaja nazaran yargılamayın” sözlerini kullanmıştı.

“ORADAKİ PROGRAMCI DEĞİL, ANNE ESRA’NIN TAVRIYDI”

Yaşananların akabinde Esra Erol’dan bir açıklama daha geldi. Sabah gazetesine konuşan Erol, “Programda yer alan çocukları kendi çocuklarım üzere görüyorum. Oradaki programcı Esra’nın değil, anne Esra’nın tavrıydı” dedi.

“KONUYU BİLMEDEN YORUM YAPAN BİR GÜRUH VAR”

Kelamlarının devamında Erol, şunları söyledi:

“Evli bir adamın ikinci eşi olmak için konutundan kaçan 18 yaşındaki bir kız çocuğuna ve onun ötesinde herkese ‘Kız çocuklarınızı birini bulup evlenmek için değil eğitim görüp kendi ayakları üzerinde durmaları için yetiştirin’ dedim, demeye de devam ediyorum. Lakin maalesef toplumsal medya körün fili tuttuğu yerden tanım etmesine benzeyen bir yer. Hususun başını sonunu bilmeden, birçok vakit mevzuyu bile izlemeden yorum yapan bir güruh var orada.

“SİZ KENDİNİZİ ANNE VE BABASINI YERİNE KOYUN”

Bence toplumsal medyanın insanlığa yaptığı en büyük kötülük, mevzuyu bağlamından koparması. Kızımız kendi isteğiyle yayına geldi, yayın öncesi ‘Yüzümü göstermeyin’ üzere bir talepte bulunmadı. Kameralar önünde ve ailesini görmek istememesinden kaynaklı halla yüzümü göstermeyin dediği anda tedbirimizi aldık. Siz kendinizi o kızın anne ve babasının yerine koyun. Beni daha güzel anlayacaksınız”

Haberler.com – Magazin

Esra Erol, Magazin, Haberler

Kaynak; Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.