Son dakika haber oku, Haber oku!

14 Şubat sevgililer günü bildirileri ne? En romantik ve manalı 14 Şubat sevgililer günü iletileri neler?

0 50

Sevgililer günü, sevgili olan yahut evli çiftler bu özel günde birbirlerine ileti ile yahut öteki bir aktiflik ile kutluyor. 14 Şubat sevgililer günü bildirisi atarak yahut sevdiğiniz beşere, aşk dolu kelamlar ile paylaşımda bulunabilirsiniz. Romantik sevgililer günü iletisi yahut 14 Şubat sevgililer günü bildirisi ile sevdiklerini keyifli edebilirsiniz. 14 Şubat sevgililer günü iletileri ne? En romantik ve manalı 14 Şubat sevgililer günü bildirileri neler? herkes tarafından soruların cevabı aranıyor. 14 Şubat sevgililer günü iletileri ne? En romantik ve manalı 14 Şubat sevgililer günü bildirileri neler? Ayrıntılar haberimizdedir…

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ İLETİLERİ NE?

 • Sana yanlışsız bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!
 • Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa esasen içim yanıyor. Derisine nazaran uygun çiçek bulamadım, hepsi aslında kokusunu senden alıyor. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Artık uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.
 • Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!
 • En huzurlu, en memnun gündü. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın manası. Seni çok seviyorum.
 • Kalbimdeki tek dilek, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek his senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha birçok yıllara.
 • Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar kusursuz ancak herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.
 • En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Kocaman bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
 • Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük ikram odur bana.
 • Hani en hoş aşklar imkansız gelir ya beşere, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

SEVGİLİLER GÜNÜ KELAMLARI

Aşk: Nerden eseceği aşikâr olmayan bir fırtına üzeredir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en kıymetli hazinemsin… Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Tahminen yanında değilim fakat dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben daima ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, hasret sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!…Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ancak bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin….Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hani en hoş aşklar imkansız gelir ya beşere, imkansız olduğun için aşığım sana!…Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen benim çölümde serap, engin denizimde yakamoz, sonsuz uzayımda güneşimsin.. Aklımda ve yüreğimde ateş, yanımdayken bile hasretimsin….Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yollar girdi ortaya, olsaydım artık yanında, kondursaydım bir öpücük yanağına, olurdu en hoş armağan o bana….Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah doğan güneşim oldun….Sevgililer günümüz kutlu olsun.

O denli güzelsin ki sana bakamıyorum, baktığımda bakmaya doyamıyorum. seni o kadar özledim ki hasretimi kalbime sığdıramıyorum….Sevgililer günümüz kutlu olsun.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi lakin sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Hayatımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ancak büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği üzere… Bizim de sevgimiz daima yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Kaç sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Haydi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım birçok yıllara.

EN ROMANTİK SEVGİLİLER GÜNÜ İLETİLERİ

 • Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.
 • Sevginin olduğu yerde güneş batmazmış. Güneşimiz hiç batmasın. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
 • Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.
 • Sen çöllerde serap üzeresin, engin denizlerde yakamoz üzeresin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Zira gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim zira seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
 • Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından. Her dem gözlerimin hapsindesin, kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Hani gözler vardır kelamları anlatır, hani kelamlar vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır… Birçok sevgililer günlerine bebeğim…
 • Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir… Daha birçok sevgililer gününde bir arada olmayı diliyorum.
Haberler.com – Gündem

Sevgililer Günü, 14 şubat, Gündem, Hayat, Haberler

Kaynak; Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.